Mistrzostwa Świata Masters 2021

 

Szanowni państwo,

 

dziękujemy za cierpliwość w oczekiwaniu na decyzję dotyczącą procedury przesunięcia Mistrzostw Świata Masters na 2021 r. Nowa data turnieju została ustanowiona na dni 15-21 sierpnia 2021 roku.

 

Informujemy, że na chwilę obecną turniej jest potwierdzony i jesteśmy w trakcie przygotowań do ponownego uruchomienia zapisów oraz aktualizowania wszelkich aspektów niezbędnych do organizacji turnieju w tym roku.
Jednocześnie prosimy pamiętać iż z uwagi na stan epidemiologiczny i bezprecedensową sytuację na świecie nasze przygotowania uzależnione są bieżącej sytuacji w kraju oraz narzucanych restrykcji. W przypadku gdy organizacja turnieju nie będzie możliwa lub zostanie on odwołany będziemy niezwłocznie o tym informować.

 

Mimo wszelkich przeciwności, jako Hasta La Vista jesteśmy gotowi na podjęcie wyzwania i liczymy, że będziemy mogli bez przeszkód ugościć Państwa podczas Mistrzostw Świata Masters.

Jeżeli tylko mają państwo taką możliwość zachęcamy do niewycofywania się z turnieju ,co razem pozwoli nam przetrwać ten trudny czas i spotkać się w tym roku w największym obiekcie squasha na świecie!

 

Wkrótce opublikowane zostaną nowe regulacje związane z turniejem oraz zapisami.

Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi informacjami dotyczącymi zawodników:

 

1. Zgłoszenia z 2020 r. zostaną automatycznie przeniesione na 2021 r. , jeżeli nie zostały wcześniej wycofane przez zawodnika.

Decyzją Światowej Federacji Squasha podczas turnieju  WSF  World Squash Masters 2021 będą obowiązywały kategorie wiekowe z roku 2020. Dzięki czemu osoby zgłoszone już do turnieju pozostaną w tej samej grupie, w której są zapisane. Zgłoszenia nowych zawodników będą rozpatrywane przyjmując kategorię wiekową „rok w dół”.

 

2. Zawodnik, który utrzymał swoje zgłoszenie z poprzedniego roku otrzymuje bonus o wartości 5% opłat, za turniej i imprezy towarzyszące, w postaci vouchera do wykorzystania w trakcie turnieju, na usługi w świadczone przez Hasta la Vista.

 

3. Od momentu ponownego otwarcia zapisów, będą one podlegały standardowym regulacjom.

Zgłoszenia nowych zawodników będą przyjmowane do 05 lipca 2021, do tego czasu zawodnicy będą mieli możliwość wycofania się z turnieju i otrzymania 75% zwrotu. Dokładna data ponownego otwarcia zapisów będzie ogłoszona wkrótce.

 

4. Ceny wpisowego oraz usług towarzyszących z roku 2020 będą obowiązywały bez zmian w roku 2021.

 

5. Decyzją organizatora jedna z usług towarzyszących ( Players Party ) została wycofana ze sprzedaży i nie odbędzie się w roku 2021. Osobom, które zakupiły wstęp na to wydarzenie zostały zwrócone koszty zakupu. Gdyby  ponownie któraś z usług towarzyszących mistrzostwom nie mogła być zrealizowana zgodnie z pierwotną ofertą, poinformujemy o tym i zaproponujemy zwrot kosztów lub zamiennik.


INFORMACJE TURNIEJOWE

Poniżej znajdziecie – przetłumaczony na język polski – dokument zawierający wszystkie informacje na temat Mistrzostw Świata Masters 2021 (kliknij w obrazek, aby pobrać)!

W związku z przeniesieniem turnieju,  broszura informacyjna jest w trakcie aktualizacji i chwilowo nie jest dostępna do pobrania. Zapraszamy wkrótce.

 

Zapisy do turnieju są prowadzone online, TUTAJ. (Procedura zapisów jest dostępna wyłącznie w języku angielskim, ale tłumaczymy jej przejście krok po kroku w dokumencie poniżej).

 

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt, TUTAJ.